Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kenar çubuğunu göster
535-K
Read More
Kapat

Örgü Desenli Kahverengi 5’li Banyo Seti

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
535-KRM
Read More
Kapat

Örgü Desenli Krem 5’li Banyo Seti

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
535-P
Read More
Kapat

Örgü Desenli Pembe 5’li Banyo Seti

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
535-T
Read More
Kapat

Örgü Desenli Turkuaz 5’li Banyo Seti

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Züccaciye, her türlü mutfak gereçlerine verilen genel bir isimdir. Bu alanın içinde tabak, kaşık, çatal, tencere, mutfak önlüğü, tuzluk ve baharatlıklar gibi oldukça geniş yelpazede ürünler bulunmaktadır. Kaliteli mutfak aletleri öğünleri hazırlarken çalışmanızı oldukça pratikleştirecek ve lezzetli yiyecekleri hazırlamanızı sağlayacak ürünlerdir.

 

En Yaygın Züccaciye Ürünleri

Her çeşit tencere, tava ve benzeri mutfak aletini züccaciye kategorisinde değerlendirebiliriz. Ayrıca cam sürahi, tepsiler, sunum tepsileri, kavanozlar ve termoslar gibi ürünlerin de her biri geniş züccaciye alanına dahil ürünlerdir.

Yemek hazırlama ev gereçlerinin yanı sıra kek kalıpları, çaydanlık, demlik, rende, portakal sıkma makinesi ve mixer gibi aletlerle de çok farklı ve sağlıklı lezzetler hazırlayıp keyfini çıkarabilirsiniz. Baharatlıklar, rende gibi aletlerle ise yaptığınız lezzetlerin tadını yoğunlaştırabilirsiniz.

Dilediğiniz şekilde mutfağınızı düzenleyebileceğiniz mutfak dekorasyon ürünleri ve dekoratif eşyalar alarak mutfağınıza kendinize has bir doku kazandırabilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Sunum aşamasında kullanabileceğiniz çeşit çeşit sunum tepsileri, cam fanuslar ve daha birçok ürünle misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. Ayrıca mutfakta güvenlik sağlamak adına mutfak önlüğü, şapkası ve pişirme eldiveni gibi ürünlerle üzerinize sıçrayabilecek yağlardan ve benzeri atıklardan korunmuş olursunuz.

 

TBT Plastik – Züccaciye

Züccaciye alanı oldukça geniş bir yelpazedeki ürünleri kapsar ve bu ürünlerin birçoğunu TBT Plastik farkıyla satın almanız mümkün, yapmanız gereken halihazırda bulunduğunuz tbtplastik.com’dan ihtiyacınız olan ürünleri bulup sepetinize eklemek. Ayrıca saklama kabı ve temizlik ürünleri gibi kategorilerimizi de ziyaret edebilirsiniz.