Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kenar çubuğunu göster
mop
Read More
Kapat

Antex MOB Siyah 15 Lt

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
_CD_9124
Read More
Kapat

Çekpas (40cm-55cm)

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Temizlik ürünleri, evlerimizin yaşanabilir bir yer olarak kalması için önemli araçlardır. Temiz bir ev de sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşamın ilk gerekliliklerindendir. Ev temizlik ürünleri de bu anlamda bizim için en büyük yardımcılardır.

 

Yaygın Endüstriyel Temizlik Ürünleri

Temizlik malzemeleri dendiğinde akıllara banyo temizlik ürünleri olan deterjan, mop, çekpas, maşrapa; ayrıca mutfak temizlik ürünleri olan bulaşık deterjanı, el bezi ve mutfak süngeri gibi  klasik ürünler gelir.

 

Evlerin düzenli olarak tozunu almak için temizlik bezleri, camsil ve paspas gibi temizlik eşyalarının da bir köşede hazırkıta beklemesi gerekir. Aksi takdirde, tozlu bir ortamda solunan oksijen birçok hastalığa davetiye çıkarabilir.

 

Temizlik Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev temizliği malzemeleri arasında seçim yaparken bazı hususları göz önünde bulundurmak sağlık açısından önemlidir. Temizlik ürünlerini satın alırken öncelikle sağlığa zararlı bileşenler içerip içermediklerini kontrol etmek gereklidir. Bunun için güvenilir markaların temizlik ürünlerini tercih etmek en basit çözüm olacaktır.

 

Ayrıca temizlik bezleri gibi malzemelerde, mikrofiber temizlik bezi gibi modelleri tercih etmeniz de en güvenli yol olacaktır. Bunun dışında uzun süreli muhafaza edilebilecek ürünleri tercih etmek de bütçeniz için en iyi tercihtir.

 

TBT Plastik Temizlik Ürünleri

Evinizin daha temiz bir yer olması için gereken birçok temizlik ürünlerini uygun fiyatlarıyla TBT Plastik farkıyla satın alabilirsiniz. Temizlik malzemeleri ve diğer tüm ürünlerimizi incelemek, satın almak için tbtplastik.com’a uğramayı, ayrıca saksılar ve ayakkabılık gibi kategorilerimizi de ziyaret etmeyi unutmayın.