Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster
ADD 710-200
Read More
Kapat

AD-710 Tek Yönlü Ahşap Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
ADD 750-80
Read More
Kapat

AD-750 Tek Yönlü Ahşap Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
ASD 730-425
Read More
Kapat

ASD-730 Tek Yönlü Ahşap Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Tek yönlü ahşap dolaplar, çekmeceli yapıya sahip olup birçok iş yerinde çivi, vida ve boncuk gibi nispeten küçük eşyaların saklanması için kullanılır. Üzerlerinde bulunan şeffaf kutularda farklı türde ürünleri muhafaza etmek mümkündür.

 

Tek yönlü ahşap dolap gibi ürünlerimi genellikle inşaat, mağazacılık, otelcilik, turizm gibi sektörler başta olmak üzere oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. İçlerinde oldukça fazla ürün depolayabilme özelliğiyle, iş yerlerinizin düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Tek Yönlü Ahlap Dolap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek yönlü ahşap dolap satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı ufak detaylar vardır, bunları göz önünde bulundurarak sizin için en uygun ürünü bulabilirsiniz.

  • Malzeme Kalitesi: Tek yönlü ahşap dolap almadan önce, ürünün yapısındaki ahşap malzemeler, ayrıca çekmecelerin malzeme kalitesine dikkat etmek önemlidir. Yıllar süren kullanım ömrü ile TBT Plastik Tek Yönlü Ahşap Dolapları ihtiyaçlarınız için en uygun ürünlerdir.
  • Garanti Süresi ve Şartları: Dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise garanti şartları ve süresidir, bunun için Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Garanti İade İptal Teslim Şartları linklerimize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Fiyat: Tek yönlü ahşap dolap fiyatları ürünü seçerken en önemli parametrelerden biridir. En uygun fiyatlara sahip tek yönlü ahşap dolapları TBT Plastik farkıyla sipariş verebilirsiniz.

 

Tek Yönlü Ahşap Dolap – TBT Plastik

TBT Plastik farkıyla üretilen tek yönlü ahşap dolaplarla çalışma ortamınızı düzenli tutabilir, ürünlerinizi uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Tek yönlü ahşap dolap modellerimiz arasından ihtiyacınıza göre en uygununu inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Tek yönlü ahşap dolaplar ve daha birçok ahşap/plastik tabanlı ürünümüzü incelemek için tbtplastik.com’u ziyaret edebilir, ayrıca çekmeceli ahşap döner dolap ve çekmeceli çift yönlü standlar kategorilerimize de bakabilirsiniz.