Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kenar çubuğunu göster
910 tabure
Read More
Kapat

Büyük Rattan Tabure

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
910
Read More
Kapat

Küçük Rattan Tabure

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Tabureler, çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir ve ev dekorasyonunda önemli rol oynayan gizli kahramanlardır. Ayrıca en güzel yanları da çok az yer kaplamalarıdır. Katlanır tabure ve üst üste istiflenebilir tabure modelleri bunun en güzel örnekleridir.

 

Tabure çeşitleri mutfakta, iş yerlerinde, banyoda ve aklınıza gelebilecek birçok yerde oldukça pratik şekilde kullanılabilecek eşyalardır. Çok yer kaplamazlar ve ihtiyacınız olduğunda bir anda ortaya çıkar ve kurtarıcı olurlar.

 

Yaygın Tabure Modelleri

Tabure çeşitleri, ahşap tabure, plastik tabure, katlanabilir tabure, metal tabure ve basamaklı tabure gibi birkaç model adı altında incelenebilir. Ev dekorasyonunuza uygun olabilecek renkli tabureler de bunlardan biridir. Ayrıca diğerlerine nazaran daha nadir görülseler de;

  • Çocuk tabure
  • Döner tabure
  • Hasır tabure
  • Seramik tabure
  • Bar tabure
  • Amortisörlü tabure

gibi tabure modelleri de piyasada mevcuttur.

 

Tabureler oldukça ilginç ve farklı modellerle karşımıza çıkıyorlar, bu sebeple renkli ve dekoratif tabureleri kullanarak ev dekorasyonunu çeşitlendirmek de mümkündür. Örneğin çok büyük yer işgal eden sandalyeler yerine, gerektiği takdirde komodin görevi görebilecek bir tabure kullanmak iyi bir fikir olabilir.

 

Tabure fiyatları, taburenin modellerine, tabure ölçülerine ve imal edildiği malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Ayrıca toplu halde satılan tabure setleri de birim fiyatı düşürmek isterseniz oldukça ekonomik tabure tercihi olacaktır.

 

Hayal gücünüze bağlı olarak neredeyse yaşamın her alanında kullanabileceğiniz birçok çeşit tabureyi tbtplastik.com’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca temizlik ürünleri ve züccaciye gibi ürün kategorilerimize de göz atabilirsiniz.