Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
650
Read More
Kapat

Mim Box Saklama Kabı

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Saklama kabı çeşitleri gün geçtikçe artarken en iyi saklama kabı modelleri her geçen gün daha fazla çeşitle karşımıza çıkıyor. Her evde olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında yer alan kaliteli saklama kabı çeşitleri sayesinde gıdaların taze kalması ve bakteri, mikrop ve dış etkenlerden korunması çok kolaylıkla sağlanabiliyor.

Saklama kabı modelleri

Kaliteli saklama kabı modelleri ve kaliteli saklama kabı çeşitleri olmasına rağmen en kaliteli saklama kabı plastik kaliteli ürünler olmaktadır.

Saklama kabı plastik olması durumunda birçok avantajı olduğu gibi daha uzun ömürlü olması, aşınma ve benzer sorunların ortaya çıkmaması sayesinde onyıllarca kullanılabilir.

Plastik saklama kabı uzun ömürlü olması dışında birçok avantaja sahiptir, saklama kabı faydaları arasında:

  • Gıdaların taze kalması
  • Plastik saklama kabı sayesinde sağlıklı olması
  • Gıdaların bozulmasının engellenmesi
  • Sıvı ürünlerin soğuk ve sıcaklığını daha iyi koruyabilmek

Saklama kabı avantajları arasındadır.

Saklama kabı modelleri arasında dörtgen, üçgen, kare ve içten içe geçmeli saklama kabı çeşitleri bulunmakta olup bunların büyük bölümü dikdörtgen ve kareden oluşmaktadır.

Cam saklama kabı ve plastik saklama kabı arasında kararsız kaldıysanız taşıma kolaylığı açısından plastik saklama kabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Ucuz plastik saklama kabı modelleri uzun ömürlü oldukları kadar kullanım kolaylığı ile her türlü gıdanın saklanması için son derece pratik ürünlerin başında gelmektedir.

Saklama kabı seti

Saklama kabı setleri 2021 yılında pandemi koşullarından dolayı daha fazla ilgi görmeye başladı. Saklama kabı büyük olması durumunda avantajları fazla olmasına rağmen saklama kabı seti sayesinde her boyutta saklama kabını avantajlı fiyata satın almak mümkün olabiliyor.

En iyi saklama kabı setleri arasında IKEA saklama kabı modelleri ön plana çıkarken Karaca, English Home, Kütahya Porselen saklama kabı setleri konusunda kendini ispatlamış ve çok sayıda müşterisi olan markalar arasında yer almaktadır.

Saklama kabı seti alırken iç içe geçmeli olup olmadığına dikkat ederek kullanmadığınız zamanlarda bile mutfağınızda yer kaplamaması avantajına sahip olabilirsiniz.

Emsan saklama kabı üretiminde başarılı markalar arasında yer alıyor olup bu markanın ürünlerini çok sayıda ev hanımı tercih etmektedir. Cam saklama kabı modelleri daha pahalı olsa da plastik ürünlere göre çok büyük farkları bulunmamakta ve avantaj olarak ekstra avantajları genellikle olmamakta hatta dezavantaj oluşturmaktadır.

Bakliyat saklama kabı

Cam saklama kabı fiyatları bakımından plastik saklama kabı modellerine göre daha pahalı olmasına rağmen bazı gıdalar için cam yerine plastik saklama kabı çeşitleri kullanılmak zorundadır.

Bakliyat saklama kabı almak istiyorsanız cam ürünler bakliyatın daha iyi saklanmasına yardımcı olabilirken sıvılaşabilen gıdaların saklanması için cam ürünler tercih edilmektedir.

Bakliyat saklama kabı çeşitleri cam büyük saklama kabı olarak satışa sunulabilirken bunun dışında çok çeşitli plastik, cam plastik karışımı, metal saklama kabı modelleri beğeniye sunulmaktadır.

Çelik saklama kabı

Çelik saklama kabı fiyatları cam saklama kabı ve büyük saklama kabı fiyatlarına göre daha fazla olsa da daha sağlıklı olduğuna yönelik uzman görüşleri bulunmaktadır. Büyük saklama kabı alan kişilerin çoğu cam ya da çelik saklama kabı fiyatları araştırması yapmakta olup evlerde kullanılan saklama ürünlerinin büyük çoğunluğu kaliteli plastik saklama kabı modellerinden oluşmaktadır.

Lav saklama kabı konusunda çelik saklama kabı üreten markalar arasında olmasa da cam saklama kabı çeşitleri 2021 yılında onlarca modelden oluşmakta ve bu markanın ürünleri de son derece fazla tercih edilmektedir.

Paşabahçe saklama kabı fiyatları da diğerlerine oranla indirimli saklama kabı fiyatları sayesinde çok tercih edilmekte hem cam, hem plastik hem de çelik saklama kapları marka bünyesinde satışa sunulmuş durumdadır.

Kahvaltı saklama kabı

Kahvaltı saklama kabı fiyatları diğer saklama kaplarına göre daha yüksek fiyata sahip olabilmektedir. Bölmeli saklama kabı olduğu için bu ürünler daha fazla iç bölmeye sahip olup kahvaltı saklama kabı olarak kullanılabilmektedir.

Kahvaltılık saklama kabı satın alırken bölmelerin sayısının fazla olması ve bölme büyüklüklerinin çok olması avantajlı olup daha fazla kahvaltılık ürünün saklanması için imkan sağlar.

Kaliteli kahvaltı saklama kabı markası Emsan, Paşabahçe, Karaca, IKEA, LAV saklama kabı markaları arasında olup bu markalardan aradığınıza uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.