Kenar çubuğunu göster

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Rögar kutusu, altyapı ve drenaj sistemlerinde kullanılır, toprak zemine gömülür ve dört bir yanında çıkış bağlantıları bulunur. İhtiyaç olması durumunda bu bağlantılar açılabilir ve kullanılışını pratikleştirir. Peki, plastik rögar kutusu ne işe yarar? Liste halinde kısaca sıralayacak olursak;

  • Belediyelerin park, bahçe düzenleme işlemleri.
  • Belediyelerin kanalizasyon ve iletişim hattı çalışmaları.
  • İnşaat sektöründe yeraltı gider çalışmaları sürecinde kullanılır.

 

Plastik rögar kutuları genellikle kanalizasyon işlemlerinde kullanılsa da, işlevi zaman zaman farklılık gösterebilir. Giriş-çıkış hatlarının kullanılmayan kısımları genellikle kapatılır ve gerektiği takdirde açılır. Malzeme kalitesine rögar kutusu fiyatları değişiklik gösterir ve bazıları yeraltı rögar çalışmalarında da kullanılabilir.

 

TBT Plastik – Rögar Kutusu Özellikleri

Plastik rögar kutuları poliproblen malzemelerden üretiyoruz ve sağlamlığı en üst seviyeye çıkarıyoruz. İmalat esnasında kullandığımız malzemeler uzun süre kullanılabilirliğini mümkün kılıyor. Ayrıca su geçirmiyor ve bu sebeple kanalizasyon çalışmalarında da gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

 

Kullanım alanına göre aralarında bazı farklılıklar olabiliyor, bu da plastik ve pvc rögar kutusu fiyatlarını etkileyen faktörlerden biridir. TBT Plastik olarak her ürünümüzde olduğu gibi plastik rögar kutularını üretirken de çevreye zarar vermeyecek yapıda olmasını ön planda tutuyoruz.

 

Plastik rögar kutusu ve diğer ürünlerimizi incelemek, satın almak için tbtplastik.com’a göz atabilir, ayrıca plastik çöp konteynerleri ve paletler gibi kategorilerimize de bakabilirsiniz.