Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Read More
Kapat

Plastik Çöp Konteyner

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Plastik çöp konteynerleri, iş yerlerinde, evde ve ofis gibi ortamlarda temizlik ürünleri söz konusu olduğunda başı çekmektedir ve birçok kapalı mekan için olmazsa olmazdır. Kaliteli ve uzun ömürlü plastik çöp konteynerleri, iş yerinizin ve evinizin temizliği için önemlidir.

Plastik çöp konteynerleri aklınıza gelebilecek her sektörde kullanılırken, geri dönüşüme de büyük katkı vermektedir. Kaliteli bir plastik çöp konteyneri, uzun yıllar boyu her türlü atıklarınızı atmanızı sağlar.

 

TBT Plastik Üretimi Plastik Çöp Konteynerleri

TBT Plastik olarak plastik çöp konteyneri imalatı yaparken, çevreye duyarlı davranıyoruz ve bunu ilk önceliğimiz olarak görüyoruz. Ürettiğimiz plastik çöp kovaları, zararlı kimyasal içermez ve oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar hiçbir şekilde bozunmaya uğramadan iş yeri, ofis ve evsel atıklarınızı atabileceğiniz ürünlerdir.

Plastik çöp konteynerleri ölçüleri, sunduğumuz boyut ve kapasite seçenekleri;

  • 480x540x95 (120 Litre)
  • 570x725x1060 (240 Litre)
  • 780x1360x1190 (660 Litre)
  • 1350x865x1360 (770 Litre)
  • 1060x1200x1450 (1100 Litre)

gibi boyut seçeneklerimiz bulunmaktadır ve plastik çöp konteyneri fiyatları boyutlara göre 259,60 TL ile 4.059,20 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Plastik çöp konteynerleri gibi temizlik malzemelerini ve daha fazlasını, en kaliteli plastiklerden üretiyoruz ve uzun süreli kullanım olanağıyla müşterilerimize sunuyoruz. TBT Plastik olarak ürettiğimiz çöp konteyneri gibi ürünler, neredeyse her sektörde iş ve evsel atıklarınızı atmanıza ve geri dönüşüme katkıda bulunmanıza yardımcı olur.

En kaliteli ve en ucuz plastik çöp konteynerlerini satın almak için tbtplastik.com’u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çöp kovaları ve temizlik ürünleri gibi kategorilerimizi ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarıyla ürünlerimizi satın alabilirsiniz.