Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kenar çubuğunu göster
ÇKS 740
Read More
Kapat

ÇKS-740 Çift Yönlü Stand

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
MTD 750-140
Read More
Kapat

MTD-750 Çift Yönlü Stand

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Çekmeceli metal çift yönlü standlar ve dolaplar sıklıkla mağazacılıkta, yapı eşyalarının stoklanması gibi amaçlardan ötürü tercih edilen ürünlerdir. İki farklı yönden malzemeleri çekmecelere yerleştirebilir, dilediğiniz takdirde kolayca aradığınız malzemeyi bulabilirsiniz.

Çekmeceli metal çift yönlü standlar mağazacılık, turizm, inşaat gibi çeşitli sektörlerde tercih edilen ürünlerdir.

 

Çekmeceli Metal Çift Yönlü Stand Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çekmeceli metal çift yönlü standları alırken bazı hususları göz önünde bulundurmak önemlidir, bu hususlar;

  • Malzeme Kalitesi: Çekmeceli metal çift yönlü stand almadan önce, ürünün yapısındaki ahşap malzemelerin ve metal/plastik çekmecelerin yapısındaki malzeme kalitesine dikkat etmek gerekir. Uzun yıllar kullanım amacıyla TBT Plastik Çekmeceli Ahşap Döner Dolapları her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyededir.
  • Garanti Süresi ve Şartları: Çekmeceli metal çift yönlü stand alırken dikkat edilmesi gereken şeylerden ikincisi de garanti süresi ve ayrıca garanti şartlarıdır, bunun için Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Garanti İade İptal Teslim Şartları bölümünü okuyabilirsiniz.
  • Fiyat: Çekmeceli metal çift yönlü stand fiyatları da elbet dikkat edilmesi gerekenlerden biridir. Uygun fiyata en uzun süreli kullanım garantisini sunduğumuz çekmeceli metal çift yönlü standları TBT Plastik farkıyla satın alabilirsiniz.

 

Çekmeceli Metal Çift Yönlü Standlar – TBT Plastik

Çekmeceli Metal Çift Yönlü stand ve dolap ürünlerimiz üretim esnasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun kullanım ömrü sunar ve siz müşterilerimizin iş malzemelerini, aletlerini kolaylıkla muhafaza etmesini sağlar. Ayrıca kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilir, gerektiği takdirde yerleri kolayca düzenlenebilir ürünlerdir..

Küçük bir alanda çok sayıda malzemeyi depolamanızı sağlayarak yerden tasarruf etmenize de olanak sağlar, en kaliteli çekmeceli metal çift yönlü standları satın almak için siz de tbtplastik.com’u tercih edin. Ayrıca çekmeceli ahşap döner dolap ve çekmeceli metal dönen standlar gibi kategorilerimize de göz atmayı unutmayın.