Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster
AD 720-56
Read More
Kapat

MAD-720 Ahşap Döner Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
ADD 730-64-
Read More
Kapat

MAD-730 Ahşap Döner Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.
ADD 740-120
Read More
Kapat

MAD-740 Ahşap Döner Dolap

Satışlarımız sadece toptandır.Telefon ile iletişime geçiniz.

Çekmeceli ahşap döner dolap, en kaliteli plastikten üretilen çekmeceleri ile çok sayıda alet ve malzemeleri içerisinde barındırmanıza olanak tanır ve oldukça küçük bir alan kaplaması sebebiyle de yerden tasarruf etmenizi sağlar.

 

Plastik Çekmeceli Ahşap Döner Dolap

Çekmeceli ahşap döner dolaplar ve standlar müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilen ürünlerimizdir, çünkü oldukça pratik saklama araçlarıdır. Dönebiliyor olmasından ötürü içeriğindeki tüm plastik bölmeleri kolaylıkla inceleyebilir, dilediğiniz malzemeyi pratik şekilde bulabilirsiniz.

Ayrıca ihtiyaca ve talebe göre farkı boyutlara sahip şekilde alabileceğiniz çekmeceli ahşap döner dolaplar, bu sebeple birçok sektöre uygundur. Çekmeceli ahşap döner dolapların en çok tercih edildiği sektörler mağazacılık, inşaat, turizm otelcilik ve benzeri iş alanlarıdır.

 

Çekmeceli Ahşap Döner Dolap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Plastik çekmeceli ahşap döner dolap alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da mevcuttur.

  • Malzeme Kalitesi: Çekmeceli ahşap döner dolap satın alırken ürünün yapısındaki ahşap malzemelerin ve plastik çekmecelerin malzemelerinin kalitesini ön planda bulundurmak önemlidir. Uzun süreli kullanım için TBT Plastik Çekmeceli Ahşap Döner Dolapları tam ihtiyacınıza göredir.
  • Garanti Süresi ve Şartları: Çekmeceli ahşap döner dolap alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de garanti süresi ve elbet garanti şartlarıdır, bunun için Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Garanti İade İptal Teslim Şartları bölümünü okuyabilirsiniz.
  • Fiyat: Çekmeceli ahşap döner dolap fiyatları da müşteriler için dikkat edilmesi gereken şeylerden bir diğeridir. Uygun fiyata en uzun süreli kullanım garantisini sunduğumuz çekmeceli ahşap döner dolaplarımızı TBT Plastik farkıyla satın alabilirsiniz.

En iyi plastik çekmeceli ahşap döner dolaplar ve standlar çok amaçlı kullanım alanına sahiptir ve her türlü el aletlerini ve malzemelerinizi saklamanıza olanak tanır. Çekmeceli ahşap döner dolaplarınızı uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisiyle tbtplastik.com’dan satın alabilirsiniz.

Ayrıca Çekmeceli Metal Dönen Standlar ve Çekmeceli Tek Yön Standlar kategorilerimize de göz atmayı unutmayın.