Kenar çubuğunu göster

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ayakkabılık, eve ilk girdiğimizde karşımıza çıkan önemli bir ev eşyasıdır. Kalabalık misafirler geldiğinde her birinin ilk dikkatini çeken eşya olması haricinde, ayakkabı ve terlikleri koyabileceğiniz geniş ayakkabılıklar her evin ihtiyacı olan mobilyalardır.

 

Ayakkabılık Modelleri

Genellikle gözümüzden kaçan bir nokta olsa da, ayakkabılık modelleri oldukça fazladır ve kullandığınız ayakkabılara göre, ölçüleri her tarzda, genişlik ve boyutta kapı önü ayakkabılık bulunmaktadır. İhtiyaca göre metal/tahta ayakkabılık, düşer kapaklı ayakkabılıklar, ahşap oturaklı ayakkabılık, minderli ayakkabılık, aynalı ayakkabılık ve büyük ayakkabı dolabı gibi modeller, en yaygın kullanılan ayakkabılık modelleridir.

Evlerde en yaygın kullanılan ayakkabılık modelleri; çekmeceli ayakkabılık, ayakkabılık dolapları ve düşer kapak ayakkabılık gibi çeşitleridir. İş yerlerinde ise genellikle daha büyük yapılarda olarak üretilen büyük dikey/yatay ayakkabılık, raflı ayakkabılık ve vestiyer ayakkabılık gibi modeller tercih edilir.

 

Ayakkabılık Fiyatları Neye Göre Değişir?

Ayakkabılık fiyatları da modellere, kullanılan malzemelere ve ayakkabılık aksesuarları gibi etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Ayakkabılık çeşitlerinin fiyatı ayrıca ayakkabılık markalarına ve kaliteye göre de değişiklik göstermektedir.

Müşterilerimizin kullanımına sunmak için en iyi, en ucuz metal ve ahşap ayakkabılıklarımız en kısa zamanda stoklarda yerini alacak ve ayakkabılıklarınızı TBT Plastik kalitesiyle satın alabileceksiniz. Ayakkabılıklar ve diğer tüm ürünlerimiz en kaliteli ve uygun fiyat seçenekleriyle tbtplastik.com’da siz müşterilerimizi bekliyor.