Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kenar çubuğunu göster
-22%
Seçenekler
Kapat

Avadanlık Set-164

 762,00 1.200,00 kdv dahil
-16%
Seçenekler
Kapat

Avadanlık Set-165

 472,00 750,00 kdv dahil
-7%
Seçenekler
Kapat

Avadanlık Set-167

 507,00 882,00 kdv dahil
-11%
Seçenekler
Kapat

Avadanlık Set-168

 400,00 550,00 kdv dahil

Avadanlık setleri kategorimizde, çok sayıda avadanlık kutusu ihtiyacınız olduğu takdirde satın alabileceğiniz uygun fiyatlı avadanlık kutusu seti paketlerimiz bulunmaktadır. Birim başına maliyet olarak da oldukça ekonomiktir, bu sayede ürünleri çeşitli şekillerde dizayn edebilir ve kullanım alanınızın düzenini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Avadanlık Kutular ve Avadanlık Setleri Nedir?

Avadanlık setleri, çeşitli kullanım alanlarına sahiptir ve çeşitli el aletlerinizi kolaylıkla muhafaza etmenizi sağlayan ürünlerdir. Ayrıca birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. Avadanlık kutular sayesinde özel kullanım alanlarınızı, atölye veya garaj gibi kapalı mekanlarınızı düzenli tutmanız kolaylaşır. Dilediğiniz şekilde her çeşit iş aletinizi saklayabilirsiniz. Her ürünümüzde olduğu gibi avadanlık setlerimiz de, en kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun süren, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar.

En kaliteli ve dayanıklı avadanlık setlerini uygun fiyatlarıyla TBT Plastik’ten satın alabilirsiniz. Plastik avadanlık setleri ve diğer ürünlerimizi tbtplastik.com’ adresimizden inceleyebilir, en uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. Bunun dışında avadanlık kutuları tekli olarak sattığımız avadanlık kutular kategorimiz, ayrıca kutularınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz ve koyabileceğiniz avadanlık standlar kategorimiz bulunmaktadır, bu ürünlerimize de göz atmayı unutmayın!