Gösterilen sonuç sayısı: 7

Kenar çubuğunu göster
-29%
161-G Avadanlık
Seçenekler
Kapat
-44%
Seçenekler
Kapat
-33%
163M
Seçenekler
Kapat
-20%
164K
Seçenekler
Kapat
-15%
165G
Seçenekler
Kapat
-13%
167S
Seçenekler
Kapat
-10%
168G
Seçenekler
Kapat

Avadanlık kutular kategorimizde, sizleri birçok alanda kullanabileceğiniz en kaliteli ve uygun fiyatlı avadanlık kutusu ve avadanlık seti gibi ürünlerimizle buluşturuyoruz.

Avadanlık Kutular Nedir?

birçok sektörde kullanılan oldukça pratik depolama ürünleridir. Plastik materyaller ile üretilen avadanlık kutular ihtiyaca göre çeşitli renk ve boyutlara sahip şekilde üretilmektedir. Hırdavatları, çeşitli el aletlerini kolayca saklamanızı sağlayan bir üründür. Dilerseniz bu ürünleri set olarak da satın alarak, avadanlık standı ile birlikte malzemelerinizi daha iyi bir şekilde depolayabilirsiniz.

Avadanlık Kutuları Nerede kullanılır?

Avadanlık kutular ile atölyeniz, garajınız veya zanaat icra ettiğiniz, işletmenizin düzenli olmasını sağlar. Genel kullanım alanına göre yapım-onarım aletleri gibi ürünleri saklayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, üretim aşamasında kullanılan dayanıklı plastik malzemeleri ile birlikte uzun yıllar kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunar, ürünlerinizi ve el aletlerinizi uzunca bir süre muhafaza etmenizi sağlar. En kaliteli ve en dayanıklı plastik avadanlık kutuları, uygun fiyatları ile TBT Plastik’ten satın alabilirsiniz.

Plastik avadanlık kutular ve diğer ürünlerimize tbtplastik.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında ürünlerimizi set halinde sattığımız avadanlık setler kategorimiz, ayrıca kutularınızı düzenli şekilde koyabileceğiniz avadanlık standlar kategorimiz ekstra olarak sizlere sunulmaktadır.